Müşteri Hattı0212 474 1920

%100Müşteri Memnuniyeti

Bedava Kargo

Kanvas tablo nedir?
Kanvas Tablo, olması gereken haliyle, herhangi bir görselin pamuklu tuval bezi üzerine orijinal renklere sadık kalınarak baskı yapılan ve ahşap şaseye gerilerek çerçeveli veya çerçevesi duvara asılabilen dekoratif bir ögedir. Kanvas tablolar sayesinde orijinali yüksek fiyatlarda olan bir eserin kopyasına daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Reprodüksiyon nedir?
Fransızca “reproduction” kelimesinden dilimize girmiştir. Reprodüksiyon, bir eserin veya üretimin kopyalanarak çoğaltılmasıdır. 

Kullandığınız kanvas bezinin özelliği nedir
Kanvas bezimiz % 100 Türk üretimi 400 gr. pamukludur. Türk pamuğundan imal edilmektedir. Kalitesi 1. sınıftır. Böylelikle ürünün ömrü uzamaktadır. 

Kullandığınız ahşap şasenin özelliği nedir?
Çeşitli kalınlıktaki ahşap şaseler endüstriyel üretilmiş ağaçlardan elde edilir. Fırınlanmış olarak son haline getirilen ağaçlarda herhangi bir dönme, yamulma gibi problem yaşamazsınız. Endüstriyel ağaç olması sebebiyle doğaya imalat sürecinde doğaya hiçbir şekilde zarar vermemekteyiz.  

Ürünleriniz dayanıklı mıdır?
Kanvas tablolarda, Türk üretimi pamuklu bez ile ileri derece baskı teknikleri uygulanır. Fırınlanmış ağaçtan şaseye usta eller tarafından gerilen tablolarımız sizinle birlikte bir ömür yaşayabileceklerdir. Tabloyu veya diğer ürünlerimizi astığınız yerdeki doğrudan güneş ışığı potansiyeli, herhangi bir ısı kaynağının çok yakınında olması ve mekandaki rutubet, her şeyde geçerli olduğu gibi, olumsuz etken sayılmaktadır. 

Ürünlerinizin temizliğini nasıl yaparız?
Kanvas tablo ürünlerimizi hafif nemli bir bezle silebilirsiniz. Dilerseniz Kanvas Tablo Kullanım ve Temizlik Şartları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Kanvas tablo dışındaki ürünlerimizi hafif nemli ve pamuklu bir bezle de silebilirsiniz.  

Kanvas ürünlerinizi dış mekanda kullanabilir miyim?
Kanvas tablolarımız ve kanvastan üretilen diğer ürünlerimiz iç mekan ürünleridir. Dış mekanda kullanma zorunluluğunuz varsa çözümler için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Bütün ürünleri siz mi üretiyorsunuz?
Kanvas tablo ve türevi ürünler ile çerçeveli ürünleri ve ayrıca yağlı boya eserleri bünyemiz dahilindeki ressamlarımız ve çalışanlarımız tarafından imal edilmektedir. Hediyelik ürünler gibi dışarıdan hazır alınan ürünler de bulunmaktadır. 

Parçalı tabloların arasındaki boşluk ne kadar olmalıdır
1 ile 3 cm arası boşluk idealdir. 
Uygulamalı kanvas tablo nedir?
Uygulamalı kanvas tablolarda, baskısı yapılan kanvas tablonun bütün yüzeyine şeffaf malzeme ile fırça efekti uygulanıp gerekli yerler varak uygulama ile cam taşlarla sonlandırılır. Düz baskı kanvas tabloların aksine üçüncü boyut efekti güçlü olan bu tip üretimlerde farklılığı görünce hayran kalacaksınız. Bütün üretim tamamen her tablo için tek tek el işçiliği ile bünyemizde yapılmaktadır. 

Unipaint kanvas tablo nedir?
Kanvas tablo üretiminde yeni bir soluk olarak sizlere sunduğumuz Unipaint tablolar, kanvas tablonuz üzerine yağlıboya, akrilik boya vb. malzemelerle fırça vuruşları yapılarak üretilmektedir. Bir noktadan sonra ürününüzün yağlıboya tablo mu kanvas tablo mu olduğunu ayırt edemeyeceksiniz. 


Top

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş!

Toplam {{totalbasketamount.toFixed(2)}} TL

SATIN AL

Alışverişe devam et