Müşteri Hattı0212 474 1920

%100Müşteri Memnuniyeti

Bedava Kargo

Kargo ve Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünler sizlere güncel kargo kampanyasına bağlı kalınarak anlaşmalı kargomuz ile gönderilecektir. En geç 3 (üç) iş günü içinde ürünler sevk edilir. Kanvas tablo haricindeki siparişlerinizde tahmini teslimat süresi sipariş verdiğiniz ekranda size bildirilecektir. 


Ürünlerimizi Kapıya Özel Teslim olarak da elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kapıya Özel Teslim seçeneği ile seçilmiş ürünlerde teslim günü ve/veya teslim adresi değişiklikleri için 444 9132'yi arayarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.        


Teslimat koşulları ile ilgili uygulanan prosedür  Satış Sözleşmesi  Madde 3, Madde 5, Madde 6 ve Madde 8’de açıklanmıştır. 


Madde 3- Sözleşme Konusu Ürün/Ödeme/Teslimat Bilgileri
Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda belirtildiği gibidir.Fatura edilecek kişi ile sözleşmeyi yapan kişi aynı olmak zorundadır.Aşağıda yer alan bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı veya noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı alıcı kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluluğu alıcı kabul eder.


SATICI gerekli gördüğü durumlarda, ALICI’nın vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar. SATICI siparişte sorun tespit ettiği durumlarda ALICI’nın vermiş olduğu telefon, e-posta ve posta adreslerinden ALICI’ya ulaşamadığı takdirde siparişin yürürlüğe koyulmasını 15 (onbeş) gün süreyle dondurur.ALICI’nın bu süre zarfında SATICI ile konuyla ilgili olarak iletişime geçmesi beklenir. Bu süre içerisinde ALICI’dan herhangi bir cevap alınamazsa SATICI, her iki tarafın da zarar görmemesi için siparişi iptal eder.


Alınan Ürün/Ürünler
Satılan ürünler, satıcının inisiyatifinde olup, satıcı dilediği zamanistediği ürünü satıştan çekme, fiyat veya kampanya değiştirme hakkını saklı tutar. www.vizyonist.com sitesinde satılan ürünler iki gruba ayrılır. 


1) Üretim hattından geçen ürünler; kanvas tablolar ve kendin tasarla başlığı altındaki ürünlerin hepsini kapsar. 
2) Hazır ürünler; yukarıda sayılan başlıklar haricindeki ürünler kapsar. 
Adı , kodu :  … adet
Toplam Satış Bedeli : …. -TL
Ödeme Şekli : Kredi Kartı/Banka Havalesi (EFT)
Teslim Şekli:
Teslim Edilecek Kişi :
Telefon numarası :
Teslim Edilecek Adres :
Fatura Edilecek Kişi/Kurum :
Fatura Adresi :
Vergi Dairesi :
Vergi Sicil Numarası :
Kargo Ücreti : … -TL


Madde 5- Satıcının Hak ve Yükümlülükleri
5.1. Satıcı, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir haller dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.


5.2. 18 (on sekiz) yaşından küçük kişiler www.vizyonist.com’dan alışveriş yapamaz. Satıcı, alıcının sözleşmede belirttiği yaşının doğru olduğunu esas alacaktır. Ancak alıcının yaşını yanlış yazmasından dolayı satıcıya hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemeyecektir.


5.2. Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından http://www.vizyonist.comsorumlu değildir. Buna istinaden satıcı, internet sitesindeki sistemden, dizayndan veya yasadışı yollarla internet sitesine yapılabilecek müdahaleler sebebiyle ortaya çıkabilecek tanıtım, fiyat hatalarından sorumlu değildir. Sistem hatalarına dayalı olarak alıcı satıcıdan hak iddiasında bulunamaz.


5.3. http://www.vizyonist.com’dankredi kartı (Visa, MasterCard , vs. ) ya da banka EFTsi/havalesiile alışveriş yapılabilir. Sipariş tarihinden itibaren bir hafta içinde kredi kartı ödemesi ve EFTsi/havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da EFTnin/havalenin banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır.http://www.vizyonist.com sadece kendi belirlediği ödeme kanallarıyla ödemeyi kabul eder. 


5.4. Kapıya özel teslim siparişlerde, nakliye bedeli dahil tüm sipariş bedelinin ödenmesi şarttır. Telefon, e-posta veya diğer interaktif yollarla SATICI hiçbir şekilde bunun dışında bir şey talep edemez.
5.5.Alıcı yalnızca hazır ürünler grubundan aldığı ürünleri iade edebilir. Üretim hattından geçen ürünlerin siparişi, sipariş onayından itibaren alıcı'ya aittir. Satıcı, üretim hataları veya nakliyede oluşabilecek olumsuzluklar haricinde iade kabul edemez. 


Madde 6- Alıcının Hak ve Yükümlülükleri
6.1. Alıcı, sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.


6.2. Alıcı, sipariş vermekle birlikte iş sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.


6.3. Alıcı, http://www.vizyonist.com internet sitesinden satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri, satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı, ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde bilgi sahibi olduğunu bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.


6.4. Bir önceki maddeye bağlı olarak Alıcı, ürün sipariş ve ödeme koşullarının, ürün kullanım talimatlarının , olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu http://www.vizyonist.comsipariş/ödeme/kullanım prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.


6.5. Alıcı, üretim hattından geçen ürünleri, stoktan almadığı ve özel isteğine bağlı sipariş oluşturduğu için http://www.vizyonist.com tarafından kaynaklanan hatalar (üretim kusurları, sipariş verilen koddan farklı bir ürünün üretilip teslim edilmesi vs) olmadığı sürece iade edemez. Alıcı, nakliye kaynaklı kusurları teslim aldığı anda tespit etme ve tutanak tutma mecburiyetindedir. Aksi durumlarda http://www.vizyonist.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

 
6.6 Alıcı, hazır ürünler grubundaki ürünlerden, “ürünü görmek istiyorum” seçeneğiyle istediği ürünükapısına çağırabilir. Satıcı, kendi belirlediği tarihte ürünü alıcıya götürmek zorundadır.  Alıcı, nakliye bedelini peşinen ödemekle mükelleftir. Alıcı teslim tarihini satıcının sunduğu randevu günlerinden seçecektir. Ziyaret gününü seçmiş alıcı, ziyaret gününde belirttiği adreste olmakla yükümlüdür. Alıcı, ziyaret gününden en az 1 iş günü önce tarih değişimi talebinde bulunabilir. Bu talebini yazılı veya sözlü olarak http://www.vizyonist.com’un belirttiği iletişim kanallardan yerine getirebilir. Alıcı, mücbir sebepler veya önceden haber vermeksizin belirttiği adreste olmadığı zaman, satıcı, ürünü geri götürecektir. Alıcı tekrar gün talep ederse, yeniden nakliye ücreti ödemeyi de kabul etmiş olur. Alıcı, ziyaret gününde ürünü satın almak zorunda değildir, ancak her zaman nakliye bedelini ödemekle yükümlüdür.


Madde 8- Sevkiyat/Teslimat Prosedürü
Sevkiyat:
Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo Şirketine 3 (üç) iş günü içinde teslim edilir. Kapıya özel teslim seçeneği istenildiğinde, satıcının belirttiği teslimat günlerinden biri seçilecek, teslimat için satıcının belirttiği günler haricinde bir tarih isteniyorsa Alıcı, sipariş numarasıyla birlikte satıcının belirttiği iletişim kanallarından satıcıya ulaşılacaktır.  

Teslimat:
Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Ürünün kargoya verilme süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 2 (iki) - 3 (üç) iş günüdür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla, bu süre en fazla on gün uzatılabilir.ALICI, kendisinin üye olurken veya üye olmadan belirtmiş olduğu adrese ve bu adreste teslim sırasında bulunan kişiye yapılan teslimatın, ALICI’ya yapılmış teslimat sayılacağını kabul etmektedir. 


Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.
Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine iletişim@vizyonist.com e-posta adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.


Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.
Top

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş!

Toplam {{totalbasketamount.toFixed(2)}} TL

SATIN AL

Alışverişe devam et