Müşteri Hattı0212 474 1920

%100Müşteri Memnuniyeti

Bedava Kargo

Güvenli alışveriş için doğru yerdesiniz

vizyonist.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde ve sitemizin sunduğu servislerden yararlanırken kişisel bilgileriniz kesinlikle güvence altındadır. Son sürüm güvenlik önlemleri ile korunan web sitemizde kişisel bilgilerinize ve kart bilgilerinize üçüncü şahıslar tarafından ulaşılması imkansızdır. 

Kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği için sitemiz SSL sertifikalı korunma kullanmaktadır. Ödeme yaparken veya alışveriş esnasında girdiğiniz kart bilgileriniz SSL sertifikası ile şifrelenip ilgili bankaya iletilmektedir. Kartınıza ödemeye dair onay geldiği anda alışveriş onaylanır. Kredi kartınız ile ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görülemez, incelenemez; kayıt altına alınamaz. Böylelikle bütün özel bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmiş olur. 


Gizlilik

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.
Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

Güvenlik

Size ait bilgiler koruma altında, gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini çıkartın...
www.vizyonist.com’dan alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı, adres, telefon…vs  bilgileri SSL güvenlik sistemi tarafından korunmakta olup üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve ele geçirmeleri olanaksızdır.


Güvenli Alışveriş Nedir?
Güvenli Alışveriş satıcıyı, malın teslimi karşılığında bedeli tahsil edememe riskine karşı; alıcıyı da bedelin ödenmesine karşılık, malı teslim alamama veya istenilen nitelik ve şartlarda teslim alamama riskine karşı korumaktadır.
Güvenli Alışveriş, elektronik ortamda yapılan alışverişlerde hem alıcıyı hem de satıcıyı koruyan bir uygulamadır. Güvenli Alışveriş sayesinde alıcıya satın aldığı ürünü görerek onaylama imkânı, satıcıya ise ödeme güvencesi sunulmaktadır.

SSL Nedir?

SSL, Secure Sockets Layer'in baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kullandığınız tarayıcı ile bağlı olduğunuz sitenin sunucusu arasında güvenlikli bilgi alış-verişini sağlayan bir yöntemdir. Herhangi bir web sitesinde dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız zaman, üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı vardır. Kişisel bilgilerinize, kredi kartı numaranıza, teknolojik açıdan son derece gelişkin olanaklara sahip diğer kullanıcılar tarafından ulaşılması ve bunların isteğiniz dışında kullanılması olanaksız değildir.


SSL güvenlik sistemi bu tür istenmeyen durumları önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir.


Vizyonist.com 256/bit SSL ile korunmaktadır.


Top

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş!

Toplam {{totalbasketamount.toFixed(2)}} TL

SATIN AL

Alışverişe devam et